Перша шлюбна ніч: найабсурдніші традиції і звичаї з усього світу

. Опубликовано в Статьи партнеров

Перша шлюбна ніч: найабсурдніші традиції і звичаї з усього світу

У той час як святкування весілля наповнене подіями і ритуалами, перша ніч асоціюється тільки з таїнством для двох. Але в деяких культурах в нічному дійстві, крім нареченого і нареченої, беруть участь набагато більше людей.

Шанувальники історичних фільмів можуть бути знайомі з нічною частиною весільного ритуалу XVIII століття. У ньому групи похмурих священиків, джентльменів і фрейлін оточували нову пару в самий розпал таїнства любові. Але є багато інших, набагато більш життєрадісних звичаїв, які вносять різноманітність в цю особливу ніч.

традиції

Ось деякі з найбільш дивних, смішних і зовсім незручних традицій першої шлюбної ночі:

Індійські покривала

У Індії наречена ховалася під покривалами в спальні в оточенні членів своєї сім'ї. Наречений заходив в кімнату зі своїми родичами і намагався визначити, яка сторона покривала приховує голову, а яка - ніжки. Сім'я нареченої всіляко намагалася заплутати нареченого і направити його на хибний слід. Якщо він вгадував, де голова нареченої, то, згідно прикмети, він буде жити на рівних з нареченою протягом усього шлюбу. Якщо наречений випадково обирав ноги, то був приречений служити нареченій (падаючи до її ніг) все життя.

Шотландський сир

шотландський сир

У Шотландії колись існувала традиція брати в ліжко на удачу сир. Півкіло лімбургського сиру, розчавленого між рушниками, створювали особливий аромат.

Китайське яблуко

У суспільствах, які плекають невинність, популярні весільні гри, що полегшують занепокоєння молодят перед першою шлюбною ніччю. Звичай «Нао Дунфан», що з'явився дві тисячі років тому в Китаї, практикується досі. Сім'ї нареченого і нареченої привчають молоду пару до близькості за допомогою ряду ігор і "брудних жартів". Наприклад, молодята повинні вкусити яблуко, яке хитається перед ними на мотузочці. В кінцевому підсумку це призводило до поцілунку, часто спровокованого смикання фрукта за ниточку в останній момент.

Французький суп в унітазі

суп в унітазі Французька традиція «Le Pot де Chambre» походить з часів туалетних горщиків, коли відвідувачі весілля відправляли молодятам в їхню кімнату чистий горщик. У нього складали алкоголь та їжу зі столу, які повинні були служити «паливом» для довгої спільної ночі. Ця традиція триває донині, вже відповідаючи сучасним гігієнічним стандартам. Молодій парі досі як жарт можуть дати унітаз, але найчастіше це посудина, що нагадує його за формою. Її наповнюють шоколадним фондю або шампанським. Іноді туди кидають обривки туалетного паперу або шкурки банана для створення додаткової автентичності.

Серенади для молодят в США і Канаді

Існує старий французький звичай: жителі міста голосно шуміли і кричали вночі біля будинку молодят, якщо тих підозрювали в перелюбстві або в інших ганебних проступках. Традиція була перенесена до Америки під час французької колонізації. Але якщо раніше «серенади» використовували, щоб показати своє несхвалення шлюбу, то тепер кричали, голосно співали пісні і стукали в каструлі з метою "роздратувати" подружню пару.

Риба для корейських женихів

У Кореї друзі нареченого збираються разом, щоб надати йому "допомогу" в першу шлюбну ніч. Церемонія виглядає наступним чином: друзі знімають з нареченого шкарпетки, пов'язують йому ноги і б'ють по п'ятах рибою. Найчастіше використовують сушену рибу корвіну, яка може бути до метра завдовжки. Під час гри наречений піддається допиту, і якщо його відповіді здадуться друзям незадовільними, його б'ють сильніше. Прийнято вважати, що побиття рибою діє на нареченого, як «віагра», допомагаючи краще провести шлюбну ніч.

По матеріалам http://spokki.net/persha-shlyubna-nich-dyvni-zvychayi-z-usogo-svitu/