Вишита чоловіча сорочка: модно від ukrglamour.com.ua

. Опубликовано в Статьи партнеров

Вишита чоловіча сорочка

Приємно усвідомлювати, що українці належать до тих небагатьох народів, у яких предмети традиційного національного одягу й сьогодні користуються пошаною та попитом не тільки як музейні експонати та пам’ятки культури, але і як речі повсякденного вжитку.

Жіночі вишиванки, вишита чоловіча сорочка (див. http://ukrglamour.com.ua/vyshivanki/muzhskie-vyshivanki/vyshitye-rubashki-muzhskie/) – це обов’язкова частина гардеробу кожного сучасного українця.

чоловіча сорочкаНайбільш популярні вишиванки для чоловіків

Найчастіше чоловіки віддають перевагу традиційним вишиванкам. Для них притаманний просторий крій, комір – стійка з червоними зав’язками. Вишивка йде по коміру, грудях та на манжетах. Орнамент геометричний, вишитий технікою хрестик з використанням двох кольорів – червоного та чорного. Сама сорочка шиється з білого льняного полотна.

Втіленням впевненості у своїх силах, символом успіху є вишиванка з кубічним орнаментом на невибіленому льоні. Матеріал має бежевий колір, а для орнаменту використовуються зелений, сірий та чорний кольори. Орнамент стриманий, має особливе значення – ромб є символом достатку та успіху. Сорочка добре комбінується з діловим стилем.

Завжди у тренді традиційна для культури Півдня України вишиванка у синьо-блакитній кольоровій гамі. Поєднання дуже символічне – сили водної та небесної стихій дарують людині чистоту, політ духу, світлі думки. Перевагою вишиванки є її універсальність. Таку річ можна одягти як до костюму, так і навипуск із джинсами. Молодь надає перевагу такій вишиванці у не прасованому вигляді (м’ятий льон – це дуже модно) у поєднані зі спортивним взуттям та вузькими джинсами.

Шанувальникам моди варто звернути особливу увагу на вишиванки на синьо-блакитному льняному полотні. Візерунок на них ромбічний, кольорова гама вишивки синьо-чорна. Добре пасує до літнього одягу.

Справжнім витвором мистецтва, взірцем естетичної краси та елегантності слід визнати батистову сорочку, вишиту білими нитками технікою гладь. Батьківщиною таких вишиванок є Полтавщина, і сьогодні вони справедливо користуються популярністю в українських чоловіків.

Нам не треба особливого приводу, щоб одягнути вишиванки від ukrglamour.com.ua. Вона може прикрасити свято, бути частиною ділового костюма, зручним та стильним повсякденним одягом.

Звичайно, що більшість моделей розраховано на більш вибагливу та примхливу прекрасну частину людства, але й чоловікам є з чого обрати вишиту сорочку на свій смак.