Як незвичайно подарувати квіти і не облажатися

. Опубликовано в Статьи партнеров

Як незвичайно подарувати квіти і не облажатися

Як говорить неписана народна мудрість, в будь-якій незрозумілій ситуації даруй квіти. Будь то день народження, перше вересня, весілля чи зізнання у коханні: букет - це завжди безпрограшний варіант. Він доречний завжди і всюди, адже важко знайти людину, якій було б неприємно отримати такий милий презент. Проте, щоб від ситуації до ситуації не здаватися банальним і передбачуваним, варто трохи пофантазувати на тему, як би оригінально подати свій подарунок. Оформлення весілля.

Власне, не секрет, що більшість жінок люблять сюрпризи і приємні несподіванки. Часом навіть маленька троянда із сусідньої клумби може справити враження не гірше за грандіозний букет екзотичних квітів. Проте ліпше звичайно не чіпати міські зелені насадження, а вигадати простіший, але не менш ефектний спосіб вразити об’єкт своєї симпатії. Тим паче, якщо не вистачить власної вигадливості, квіткові магазини пропонують низку цікавих варіантів для стовідсоткового вау-ефекту.

На популярних форумах часто можна зустріти перелік найкращих ідей як неймовірно подарувати букет коханій. Деякі з них справді цікаві і дієві, а деякі - це таке собі випробування на міцність. Тож поглянемо на кілька способів для екстремалів

Квіти через вікно

Найкращий варіант для такої ідеї, якщо ваша пасія живе в приватному будинку (бажано одноповерховому), проте коли ви середньостатистичний міський житель - такий шанс може трапитися один на мільйон і переважно все стається як у пісні бойз-бенду з нульових “А моя любовь живет на двадцать пятом этаже, твоя душа зовет и я учусь летать уже”.


Щоб реалізувати таку задумку, варто залучитися підтримкою промислових альпіністів, проте не факт, що дівчина, помітивши незнайомця в своєму вікні, в кращому випадку, не отримає глибокий шок і стрес, або в гіршому - не забризкає незваних гостей перцевим балончиком, подумавши, що то грабіжники. Тому, цей сценарій сюрпризу варто продумати дуже ретельно і зважити всі за і проти.

Подарувати квіти верхи на коні

Дуже романтична ідея, що відсилає нас до казкових принців та лицарів. Дівчина безперечно буде вражена таким подарунком. Проте, цей варіант ідеальний для тих, хто давно і професійно займався кінним спортом… або для м’язистого мачо з реклами чоловічого дезодоранту, який “завжди на коні”.

Коні - тваринки дуже норовливі, тому перед таким сюрпризом варто би взяти кілька уроків їзди верхи, або заручитися підтримкою професіонала, щоб не травмувати ненароком себе, свою обраницю чи вірного буцефала. А ще не зле було б постійно слідкувати, щоб кінь не сприйняв ваш букет на свій рахунок і випадково ним не пообідав.

Квест-букет

Ще одна неймовірна ідея - влаштувати невеликий квест для свої коханої, де на фініші вона як подарунок отримає букет квітів. Якщо ваша обраниця справді терпляча, наполеглива, стресостійка і схильна до авантюр - цей варіант саме для вас. Проте, якщо щось із цього всього не відповідає її характеру, або банально не склався день, ви ризикуєте не те, що не дійти до фінішу, а ще й отримати вашим презентом кілька разів по фейсу. Тут ризик, звичайно мінімальніший ніж з вікном і конем, але все ж достатньо великий.

Проте, інколи, щоб не облажатися, не варто вигадувати колесо, а можна просто довіритися профі, які вже давно навчилися дивувати найвибагливіших представниць прекрасної статі. Квіткові салонам зараз пропонують цікаві ідеї на всі випадки життя. Зокрема:

● Доставка квітів з листівками додому чи в офіс;

● Вишукані квіткові кошики, які, до речі, зручно носити на побаченні;

● Оригінальні квіткові коробочки на будь-який смак;

● Фруктові і цукеркові букети.

Головне знати, що до смаку тій, кому ви збираєтеся зробити сюрприз. І не варто забувати, що подарунки - це не заміна вашій любові і увазі, а лише спосіб її підкреслити.