Чи можна розлучитися без суду?

. Опубликовано в Статьи партнеров

Чи можна розлучитися без суду?

Розлучення це не проста процедура, яка не займає один день. Для того, що б розлучення було офіційним необхідно пройти кілька кіл розглядів, а також відвідати безліч інстанцій. У деяких випадках можна просити про більш швидкому розгляді вашої справи, але для цього у вас дійсно повинні бути вагомі причини, які дозволять суду відкласти свої інші справи і приділити час вам. Складна процедура розлучення настає в тому випадку, якщо у вас є діти або у вас шлюбний договір, який був порушений. Не менш великою проблемою є і розділ майна. Тому досвідчені юристи завжди намагаються мінімізувати проблеми, які пов'язані з процесом розлучення.

Про що це може говорити?

В першу чергу про те, що якщо питання можна вирішити не доводячи до суду, то краще так і зробити. Якщо справа доходить до вищих інстанцій, то розгляду розлучення може зайняти кілька місяців, а часом затягується на роки. Особливо критичний даний момент стає коли питання стоїть про опіку над дитиною. Досить часто жоден ні другий з батьків не хочуть поступатися, а страждає через це дитина. Якщо ви хочете отримати розлучення в максимально короткі терміни найкраще звертатися в суд разом з юристом, він допоможе вам скласти правильну заяву, а так само дозволить отримати максимальну перевагу вчасно судових тяжб.

Суд з юристом пройде значно швидше, адже саме він буде займати підготовкою і веде всі переговори. Крім того, саме юрист допоможе вам правильно сформулювати вимоги і не дасть вам проявляти емоції на людях. Але якщо у вас немає необхідності в тому, що б звертатися за допомогою до юриста, то подати на розлучення ви можете самостійно. За допомогою нашого сайту ви можете підготувати позовну заяву, яке приймуть в суді до розгляду. Найбільш часто саме неправильно складена заява і є причиною того, чому люди звертаються за допомогою до юриста. Але немає ніяких проблем в тому, щоб скласти позов самостійно. Все що для цього вам потрібно це повна інформація та зручний сервіс нашого ресурсу.

Не варто затягувати з подачею позову. Якщо ви рішуче надумали розлучатися, то краще за все закрити цю тему якомога швидше і продовжити життя без помилок минулого. Ми впевнені, що правильно поставивши перед собою мету ви зможете почати нове життя і зробити себе максимально щасливою людиною, але для цього вам потрібно зважитися зробити перший крок і подати позов. Звісно перший крок у нове життя робити важко, але ми впевнені, що він необхідний.