Годинники для дайвінгу - чи доступні середньому класу?

. Опубликовано в Быт

Годинники для дайвінгу - чи доступні середньому класу?

Годинники завжди є частиною успішної ділового життя. Однак дорогі моделі частіше знаходяться в не досяжності для середнього класу, адже їх вартість може досягати сотень тисяч. Подібна ситуація є і в світі дайвінгу. Тут хоч як крути, а наручний годинник повинні бути дійсно якісної збірки, інакше вони просто зламаються на досить великій глибині. Такої ситуації дуже не хочеться допускати. Для дайвера час визначає абсолютно все - кисень, на жаль, в балонах витрачається протягом декількох десятків хвилин.

Чи може середньостатистичні чоловік дозволити собі купити годинник для дайвінгу від відомих виробників? Однозначної відповіді годі й чекати. Адже дайвінг і фінансові можливості у всіх різні. Одні більше воліють занурюватися без використання допоміжного обладнання, інші завжди беруть з собою балон з киснем. Звідси відразу можна зробити висновок - глибина різниться.

Чим більше тиск води, тим більше професійні годинник слід доглянути. Однак все-таки є на ринку моделі, які зможуть задовольнити переваги більшості любителів занурень. Дорогий годинник в розгляду братися не будуть, але і дешеві сюди теж не потрапляють. Адже нам потрібно доглянути дійсно якісну продукцію, що рекомендує себе в світі як надійний і точний механізм.

Особливості недорогих годин для дайвінгу

Годинники для дайвінгу повинні як мінімум мати дійсно міцним корпусом. Бажано доглядати тільки сталь. Дешеві варіанти іноді використовують комбіновані метали, проте їх надійність залишає бажати кращого. Дорогий годинник найчастіше відрізняються лише застосування дорогоцінних матеріалів, але вони зі зрозумілих причин не покращують характеристики.

Визначившись з цим параметром коло пошуку годин для середнього класу трохи звузився. На щастя для всіх дайверів скло практично у всіх моделях складається з хардлекс, сапфіра і мінерального аналога. Що дозволяє навіть недорогим екземплярів забезпечувати занурення в воду до 100, 200 або 300 метрів.

Що ж стосується ремінця, то тут все досить просто. Якщо доглядати оптимальний варіант, тоді краще зупинити вибір на металевій моделі. Вони допоможуть зберегти вашу покупку навіть у випадку випадкового розкриття замочка, адже мають цільної конструкцією.

Які висновки можна зробити

Годинники для дайвінгу по кишені середньому класу. Максимальна глибина, звичайно, буде складати близько 100 метрів. Але цього цілком вистачить для великої кількості видів занурень, до яких можна віднести підводне полювання, дослідження прибережних районів, відеозйомка риб. Орієнтовна вартість годинника для даних видів відпочинку буде в районі 700 $. Є гідні варіанти в діапазоні 400 $.

У приклад можна привести наступних виробників:

  • Seiko
  • Citizen
  • Victorinox
  • Luminox
  • Anstead
  • Halios

Тут є моделі дозволяють поринути до 300 метрів, відображають дату, місяць, з класичним дизайном або ультрамодним. Абсолютно кожен зможе знайти щось саме під себе, що відповідають потрібними властивостями стійкості до тиску води і гарному зовнішньому вигляду. Дорогий годинник обов'язкова складова відмінного відпочинку під водою, тут цінується все-таки саме надійність механізму, а цього цілком відповідають і більш дешеві аналоги.